Українці Барселони запрошують на концерт групи українського танцю з Чикаго

55

У Барселоні 15 червня відбудеться концерт групи українського танцю  «Громовиця» (керівник танцювального ансамблю – Роксана Пилипчак) та віртуозного скрипаля Василя Попадюка  з Чикаго.

Захід відбудеться за адресою Sant Andreu Teatre, Carrer Neopatria, 54, Barcelona 08030. Квитки (з вказаними місцями) можна придбати, зателефонувавши +34 653347656.

Читайте за темою: В Іспанії пройшов ІІ Міжнародний фестиваль української культури «UcraїnaFest»tmp_3763-PicsArt_05-14-04.02.48712735827

Художня лялька

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

«Запрошуємо не тільки українців, щоб насолодилися мистецтвом своїх земляків, перейняли досвід життя людей, які вже народилися і живуть на іншому континенті, люблять і підтримують Україну, несуть у світ її культуру і цим самим прославляють її, згуртовують українські сили у світі. Також запрошуємо знайомих іспанців та друзів іншої національності (а в Барселоні живуть представники 160 країн світу), щоб познайомити з Україною (в даному випадку) через мистецтво», – розповідає Ольга Дзюбан, президент української асоціації «Джерело» (Барселона, Іспанія).

«Громовиця» була заснована в 1980 році. У 2007 в Західній Європі «Громовиця» зачарувала громади Парижа, Страсбурга, Мюнхена, Флоренції і Рима. У 2011 році «Громовиця» знов вибралася в Україну, де виступала у Львові, Івано-Франківську, Рівному і у Києві. Окрім Чикаго, ансамблю виступав на різних фестивалях в Канаді та Америці.

Читайте за темою: Україна, поборовши Росію, стала світовим чемпіоном Battle of the Nation 2017

Також у червні українці Барселони планують взяти участь у  І Міжнародному Фестивалі FESTA DE LES CULTURES I LA DIVERSITAT, який організовує каталунська асоціація. До участі запрошуються всі народи, які проживають в Барселоні. Передбачається 150000 відвідувачів.

«Наша асоціація «Джерело» вже зареєструвалась як учасник і хочемо представити танець, пісню, кіно, картини Олега Шупляка, ручні вироби із дерева, вишивку, мед, печиво, туризм», – додає пані Ольга. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.