Український стартап Grammarly залучив рекордні 110 мільйонів доларів

85

Grammarly став першим українським стартапом, заснованим у Києві, який залучив понад сотню мільйонів доларів у рамках публічного раунду. Про це повідомляє AIN.UA, з посиланням на представників стартапу.

Провідним інвестором у рамках раунду став фонд General Catalyst, у раунді також взяли участь IVP і Spark Capital.

Як зазначається, це перша інвестиція в стартап – до цього Grammarly не залучали сторонніх коштів.18425659_901932159950002_778491595_n

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

«Ми вибрали групу інвесторів, які мають успішний досвід роботи в сфері створення провідних високотехнологічних компаній, а також інтернет-компаній, орієнтованих на кінцевих споживачів. Досвід і ресурси інвесторів сприятимуть прискоренню зростання компанії в найближчому майбутньому», – говорять в Grammarly.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Нагадаємо, Grammarly – інтелектуальний онлайн-сервіс перевірки граматики, заснований на технологіях штучного інтелекту.

Додаток підвищує якість письмового спілкування, враховуючи індивідуальний стиль користувача і його комунікативні цілі, пропонуючи виправлення, які роблять текст граматично, стилістично і структурно правильним.

Стартап заснували кияни Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер у 2009 році. Перша версія продукту була створена в Києві. На сьогодні команда Grammarly становить понад 100 осіб, а кількість щоденних активних користувачів – 6,9 мільйона.

За даними представників компанії, тільки в квітні поточного року Grammarly запропонував більш ніж 14 млрд удосконалень до текстів. Штаб-квартира Grammarly знаходиться в Сан-Франциско, не так давно компанія відкрила свій третій офіс у Нью-Йорку.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.