Український мультик претендує на анімаційний «Оскар»

84

Український мультсеріал «Мама поспішає додому» візьме участь у міжнародному фестивалі, який відбудеться у Франції, і побореться за престижну премію Mifa Pitches. Про це повідомляє uapost.us

«Мама поспішає додому» – це анімаційний серіал від студії Glowberry. Його відібрали з більше ніж 300 проектів з усього світу. В основі сюжету анімаційного серіалу – надзвичайні пригоди звичайної родини, яка мешкає у великому місті та мусить творити дива, аби встигнути побути разом у сімейному колі. Щодня Мама і Тато поспішають додому до свого 5-річного сина Лесика, долаючи типові для мегаполісів – а інколи й геть неймовірні – перепони та вирішуючи заплутані ситуації, щоб вчасно ввечері усім разом зібратися, як справжня дружня родина, яка вірить у чудеса.

Читайте за темою: У Грузії відбудеться український кінофестиваль

Футболка

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Вперше книгу «Мама поспішає додому» було видано у 2010 році – з тих пір вона здобула велику популярність в Україні, країнах СНД та Європі, а незабаром буде видана у Китаї. Інтерактивний мобільний додаток, випущений за мотивами книги, отримав безліч схвальних відгуків та був завантажений більше 50 000 разів.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.