Нові можливості та цікаві анонси від Global Ukraine

597

Команда Global Ukraine цього тижня підготувала для Вас кілька цікавих пропозицій та анонсів, які стануть у пригоді тим, хто задіяний у сфері публічної дипломатії та займається підприємництвом.

Подія №1: #МyGlobalUkrainians – наша нова платформа

Перш за все, анонсуємо про запуск платформи #МyGlobalUkrainians, де наші активні українці світу, які щодня просувають інтереси України на глобальному рівні, зможуть розповісти про свої проекти та організації, які працюють на благо України. Наша платформа та мережа допоможе кожному знаходити однодумців, ідеї для спільних інноваційних проектів, розробляти разом глобальні стратегії для локальних дій. Можете заповнити свій профайл тут. Звертаємо Вашу увагу на те, що зараз платформу тестуємо у бета-версії, тому адміністратор буде надавати поступово доступ бажаючим доєднатись. Чекаємо на Ваші фідбеки щодо того, як Ви бачите розвиток функціоналу платформи. Всі майбутні розсилки проходитимуть через платформу #MGU.

Читтайте за темою: GLOBAL UKRAINIANS NETWORK

Подія №2: Запрошуємо на Форум Global Ukrainians

Тут наш звіт, де ми розказуємо про те, що було зроблено з початку 2015р. задля створення сприятливих умов, щоб з’явилась мережа активних Global Ukrainians. Мета, яку ми ставили перед фундацією Global Ukraine з першого дня свого існування, – створення сприятливих умов задля розвитку мережі народних дипломатів Global Ukrainians. Тепер настав час, щоб наша мережа “почала жити своїм життям”.

На наступному Форумі Global Ukrainians (07-08 липня 2017р.) будуть прийняті формальні правила governance мережі (які наразі готує робоча група), а делегати організацій-учасниць мережі зможуть проголосувати за майбутній склад наглядової ради мережі Global Ukrainians. Мережа має домовитись про “правила гри”, обрати нових відповідальних за розвиток, тощо.

Читайте за темою: Звернення до учасників круглого столу НІСД та громадської організації «Global Ukraine» «Мережа народної дипломатії «Global Ukrainians» та органи державної влади України: від стратегії до тактичних кроків»

Цьому буде присвячений наступний Форум Global Ukrainians 7 та 8 липня в Києві, до якого ми усіх запрошуємо. Попередня програма: 07-го липня 17-21 год. – офіційне відкриття, звіт, нетворкінг; 08го липня, 09-13год. – питання governance, обрання правління та членів комітетів відповідальних за розвиток спільних проектів; 14-18 год. – воркшопи по напрямах (інформаційні проекти, культурна дипломатія, бізнес дипломатія, освітні проекти, тощо).

Форма реєстрації тут (для представників закордонних українських організацій та громад) та тут (для учасників та друзів мережі, які не є представниками закордонних українських організацій та громад).

Просимо Вас до 10.06. вказати:

  • чи буде делегат від Вашої організації;
  • чи буде він кандидатом до правління мережі Global Ukrainians;
  • чи будуть інші учасники від Вашої організації;
  • Ваші пропозиції щодо плану дій на 2017-2018рр.

Читайте за темою:  Global Ukrainians у фокусі аналітичних українських та європейських видань

Фокусом нашого вже традиційного літнього форуму, крім інституціоналізацїї мережі, буде розвиток бізнес-дипломатії та спільних глобальних проектів. На основі Ваших відповідей до 20.06. буде запропонований драфт програми та уся додаткова інформація (локація, орг. внесок, тощо). Фінальна програма буде оприлюднена до 25.06. З стратегічним документом щодо розвитку мережі народних дипломатів Global Ukrainians можна ознайомитись тут.

Подія №3: “Erasmus для молодих підприємців” запрошує до участі

Також повідомляємо про чудову можливість для молодих підприємців: Програма “Erasmus для молодих підприємців”, програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME. Подаватися можна у формі консорціумів з 5-ти організацій з різних країн світу.

Читайте за темою: 2017 рік – ключовий для створення та реалізації державної системи стратегічних комунікацій, частиною якої є народна дипломатія

Більше інформації тут та тут. Контакт: Павло Котенко, pavlo.kotenko@gmail.com.

Бажаємо усім гарного та продуктивного тижня! GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.