Модель вподобала роботи українського дизайнера

130

Кашкети від українського дизайнера Руслана Багінського настільки сподобалися супермоделі Белі Хадід, що вона поповнила ними власну колекцію головних уборів. Про це повідомляє Ua Posts.

Успіх молодого бренду Ruslan Baginskiy залежав багато в чому від знайомств із селебріті та публікацій на їхніх Instagram-акаунтах. Спочатку Руслан познайомився з Леною Перміновою — російською моделлю, котра стала постійною клієнткою бренду, підтяглися і Анна Делло Руссо, і блогер Еймі Сонг.

Але найбільшим успіхом поки що є публікація Бели Хадід, фото та відео в своєму Instagram з 13 мільйонами підписників у кашкеті Ruslan Baginskiy: на нещодавню зйомку моделі стиліст Вадим Галаганов запропонував кілька варіантів головних уборів цього дизайнера. Після зйомки шкіряний кашкет так сподобався супермоделі, що вона вирішила придбати його.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: Український фотограф організувала фотопроект під назвою «Українки в Кувейті»

Всі знання Багінський набув під час стажування в одному з найстаріших ательє рідного Львова – практика для нього виявилася значно ефективнішою за теорію. Вироби продаються у таких магазинах по всьому світу: 29 Lowndes у Лондоні, Maison Numen в Майамі, київський ЦУМ, а скоро до них додадуться український мультибренд Helen Marlen і Harvey Nichols в Досі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.