Легендарна акторка Меріл Стріп доєдналася до #FreeSentsov

47

Американська акторка Меріл Стріп приєдналася до міжнародної коаліції на підтримку звільнення незаконно затриманого українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє на своїй Facebook-сторінці Міністерство закордонних справ України.

«Меріл Стріп – справжня героїня американських ЗМІ. Крім іншого, триразова володарка Оскара ще й давній друг і партнер американського ПЕН-центру, де ми побували в цьому році з нагоди присудження премії українському режисерові Олегу Сенцову. Після традиційної фотосесії ми опинилися в декількох метрах, і я вирішив, що раз вже так вийшло, пані Стріп могла б стати ще одним адвокатом нашого кримчанина.

Читайте за темою: Джонні Депп підтримав українського режисера Олега Сенцова

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Художня лялька

Сукня довга пряма “Геометрія”

Що здивувало – Меріл виявилася абсолютно позбавленою «зірковості». Тобто, взагалі – ніякої зарозумілості або навіть відтінку снобізму. Вона жваво цікавилася деталями і в кінці розмови сама запитала, «чим ми можемо йому допомогти». Пізніше, під час нагородження, коли на екрані показували відеоролик про номінацію Олега премією, вона розплакалася. Вже після церемонії ми з нею говорили ще раз. Актриса сказала, що готова приєднатися до кампанії ПЕН-центру зі звільнення Олега Сенцова», – розповідає Мустафа Найєм.

Читайте за темою: Олегу Сенцову вручили престижну американську премію

Цього року американський ПЕН-центр нагородив Олега Сенцова щорічною премією «Свобода писати» за «мужність виступити проти нетерпимості до свободи самовираження  та інакомислення». GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.