Композиція гурту «ДахаБраха» стала одним із саундтреків серіалу «Фарго»

86

Композиція «Шо з-под дуба» українського етно-хаос гурту «ДахаБраха» прозвучала в одній із серій третього сезону популярного серіалу «Фарго». Продюсерами серіалу є культові американські режисери Ітан та Джоел Коени. Пісню можна почути з 11 хвилини 2 серії.

«Насправді, ми всі дивились фільм і він один з улюбленіших на всі часи. З серії, де звучить наша музика, бачили власне тільки цей епізод. Тому ми не знаємо, яких бандитів озвучуємо. Судячи з музики першого епізоду, люди, які добирають саундтрек, побачили «Шо з-под дуба» в шоу Later with Jools Holland, що на ВВС. Знайти нас не складно. Вони написали листа, а ми і відповіли. Ми думаємо, що стали на крок ближче до нашої мрії — щоб наша музика потрапила до фільмів Джима Джармуша», – розповіли музиканти виданню Karabas Live.

Читайте за темою: Етно-гурт «ДахаБраха» випустив новий альбом

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

https://www.youtube.com/watch?v=bm-5HwIR7hM

Читайте за темою: Марко Галаневич з ДахаБраха: «Коли десь в США чи Новій Зеландії люди розповідають, що після знайомства з нашою творчістю, вони тепер мріють приїхати в Україну – це неймовірна нагорода»

«Фарго» – американський серіал каналу FX. Першоосновою для нього стала однойменна картина братів Коенів. Перша серія третього сезону з’явилася в ефірі 19 квітня 2017 року. У головній ролі у третьому сезоні – британський актор Йєн МакГрегор.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.