Українські школярі вразили Європу своїми винаходами

93

Ґаджети, які заряджаються від полум’я, роботи, якими можна керувати з будь-якої точки планети це – винаходи українських школярів, які на конференції молодих дослідників у Німеччині здобули 9 медалей. Про це повідомляє Укрпогляд.

18142999_1634042719958768_797857748_n

Олександр Похиленко із Запоріжжя на виставці представив робота. Зібрав його з підручних матеріалів – модем, веб-камера, основа – дитяча іграшка на колесах. Через спеціальний сайт ним можна керувати з будь-якої точки планети. Коштує «розумна машина» лише 100 доларів, тоді як іноземні аналоги удесятеро дорожчі.

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: В Угорському університеті відкрили кафедру української мови та культури

Десятикласник із Запорізького технічного ліцею Микола Музиченко винайшов зарядний пристрій для ґаджетів, який працює від енергії полум’я. За цей винахід хлопець отримав срібну медаль на Міжнародній конференції молодих учених у Німеччині.

Десятикласник Чернівецької гімназії № 5 Артур Качур виборов золоту медаль за постер і бронзову в секції «Фізика». Артур запропонував використати радіоактивне вітрило для дослідження далеких об’єктів космосу.

Учень десятого класу Чернівецької гімназії №1 Микола Веремчук завоював срібло за постер і бронзову нагороду за розробку. Хлопець презентував дослідження з фізики, у якому визначав щільність повітря за допомогою оптичних неоднорідностей.

ICYS-2017 – це щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, екології та комп’ютерної науки. Українська команда цього року здобула золото, чотири срібла і чотири бронзи.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.