Global Ukraine

Львівський християнський театр «Еммануїл» приймали у Ризі

41

21 квітня на запрошення Посольства України в Латвійській Республіці з гастролями у Ризі перебував Львівський християнський театр «Еммануїл».

Вистава «Не помру, але житиму» – нова, сучасна вистава, створена до 16-річниці театру. В основу лягли проблеми українського сьогодення та пошук вирішення суспільних проблем. Сценарій та режисура – Жанна Горай, музика та звукове оформлення – Олег Когут, художник – Любомир Мартинюк.

Театр «Еммануїл» – це група волонтерів, яка за покликом серця служить мистецтвом. Ареною виступів театру є Збройні сили України, виправні, медичні, соціальні установи. Театр вже показав свої роботи у 18 європейських країнах. За рік відбувається до 100 вистав.

Читати за темою: Ризька конференція: про Україну говорять значно менше

До акторського складу театру входить близько 50 волонтерів, людей різного віку і професій. Репетиції та поїздки здійснюються у вільний від основних занять час. Нерідко члени колективу самостійно фінансують власні проекти. Актори театру – люди різних християнських конфесій. Актори принципово не несуть конфесійну забарвленість!
Горай Жанна – засновник, сценарист та режисер, авторка кількох книг християнського спрямування. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.