24 квітня відбудеться форум Варшава–Київ щодо зменшення хімічної загрози

58

24 квітня у Варшаві відбудеться Міжнародний форум Варшава–Київ, присвячений питанню хімічної загрози. Як повідомлено, головна тема зустрічі – «розвиток співпраці з метою обмеження хімічної загрози, поширення ідеї хімічної безпеки та співпраці добровольчих пожежних бригад». Метою є розвиток співпраці з українськими партнерами у сфері зміцнення хімічної та екологічної безпеки в Україні. Зокрема, йдеться про збільшення безпеки виробництва та обороту хімікаліями і прищеплення в Україні євросоюзних стандартів у цій галузі.

Організатором форуму є польський Головний інспекторат охорони навколишнього середовища, Міжнародний центр хімічної безпеки у Варшаві (ICCSS), Український союз пожежної та техногенної безпеки та Бюро ОБСЄ в Києві. Зустріч має бути продовженням першого світового саміту хімічної безпеки Chemss2016, що відбувся в квітні минулого року.

Читайте за темою: Українська громада Греції запрошує на конференцію

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

У форумі мають взяти участь українські партнери, представники парламенту та урядових установ, представники польських установ та делегати держав, які активно підтримують розвиток хімічної безпеки в Україні. Організатори також розраховують, що форум допоможе налагодити польсько-українське партнерство у сфері розвитку добровольчих пожежних команд в Україні. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.