20 квітня в Києві відбувся II Український інфраструктурний форум

70

20 квітня 2017 року в Києві відбувся II «Український інфраструктурний форум» – найбільший форум в Україні з фокусом на залучення інвестицій в інфраструктурний сектор. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, під патронатом Міністерства інфраструктури України.

Форум вже вдруге став найбільшим заходом в Україні, зосередженим на інвестиційних можливостях локального ринку інфраструктури та об’єднав впливових гравців індустрії, українських виробників та міжнародних інвесторів, профільні асоціації, посольства іноземних держав та провідні медіа для обговорення наявної ситуації та перспектив розвитку сектору. Мета Форуму – привернути увагу міжнародних та національних інвесторів до потенціалу транспортної системи України для залучення іноземних інвестицій у сектор.

Читайте за темою: 23 березня у Києві пройшов II Український газовий інвестиційний форум

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Художня лялька

Актуальність конференції зумовлена постійним розвитком і зростанням інфраструктурного ринку України, серед основних тем заходу – останні тенденції та нові ідеї розвитку сектору, основні реформи та досягнення сектору, тренди у повітряному, водному, залізничному та автомобільному транспорті, інновації, досвід європейських країн у реформуванні та фінансуванні інфраструктурної галузі, можливості залучення інвестицій у сектор та ін.

Учасники мали унікальну можливість розширити кордони міжнародного партнерства завдяки особистим зустрічам з потенційними інституційними і приватними інвесторами, обміну ідеями та досвідом протягом усього Форуму, а також мали змогу поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

Читайте за темою: 27 квітня в Києві розпочне роботу ІІ Український форум з оборони та безпеки

Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, сказав: «Якісні автошляхи – це must для України, сучасна портова інфраструктура – це must для України, безпечна дешева авіація – must для України, залізниця зі швидкістю перевезень пасажирів 200-300 км/год, вантажу 120  км/год – must для України. Але це речі базові. Ми повинні випереджати майбутнє, ми повинні давати нові смисли, нові ідеї і нову промисловість.

Саме такою є ініціатива Міністерства інфраструктури в контексті електрокарів. Ми підійшли до цього максимально комплексно. У Верховній Раді буде зареєстровано законопроект, і я сподіваюсь, профільний транспортний комітет, депутати, підтримають його. Бо цим ми створюємо не просто новий кластер економіки, ми створюємо виробництво електрокарів, даємо українським громадянам можливість бути передовою нацією».

Ярослав Дубневич, Голова Комітету з питань транспорту, Верховна Рада України: «Вдалі інфраструктурні проекти здатні не тільки активізувати ті чи інші галузі в економіці, стимулювати бізнес процеси, а й покращити якість життя українців та поліпшити міжнародний імідж країни. Впевнений – незважаючи на чисельні складнощі, які існують в українській інфраструктурній галузі, ми маємо реальні перспективи та переваги.

Сьогодні на цьому форумі присутні понад 350 учасників з багатьох країн світу. Сподіваюсь, що попереду – багато цікавих зустрічей, корисних знайомств, важливих рішень. Цей Форум має всі шанси стати історичним, бо саме з таких заходів починається наш шлях до Європи».

Славомір Новак, в.о. Голови, Державна агенція автомобільних доріг України, керівник Державного агентства автомобільних доріг України: «Я вдячний за запрошення на Форум, який надав прекрасну можливість для обговорення таких важливих питань, як взаємодія держави та бізнесу, забезпечення стабільного розвитку та  інвестування в інфраструктуру країни. Дорожня галузь України цього, зокрема, потребує. Сподіваюся, що наступного року ми знову зустрінемося на Форумі, де обговорюватимемо вже реалізовані успішні інвестиційні проекти».

Ігор Смілянський, в.о. Генерального директора, Укрпошта: «Укрпошта – це важливий логістичний інструмент в секторі інфраструктури, адже це компанія, яка перевозить більшість китайських посилок в Україну. На жаль, вони не летять одразу в Україну – більшість із них летить через Швецію, Естонію та купу інших країн. Україна, в свою чергу, так розташована, що китайські товари повинні приїхати сюди та роз’їхатись у всі країни Європи».

Матеріали, відеозапис та перелік партнерів Форуму доступні на сайті: www.a7conf.com/infra17.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся за тел.: +38 044 227 27 77, +38 063 145 87 35, anna@a7-group.com (контактна особа: Анна-Вероніка Краснопольська).

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.