З Канади до України передадуть особистий архів славетного письменника

77

Особистий архів українського археолога, поета, політичного діяча Олега Ольжича, який в даний час зберігається в Канаді, безоплатно передадуть Україні. Таке рішення прийняла Ольга Кандиба, невістка відомого українського діяча, яка є розпорядником цих документів і речей. Про це повідомляє газета Експрес.

Читайте за темою: В Україну доставили прах письменника Олександра Олеся

В архіві міститься багато неопублікованого, є листування, особисті речі Ольжича, є його наукові праці. Ольга Кандиба хотіла б, щоб особистий архів Ольжича був розміщений в Інституті літератури Національної академії наук України в Києві. Вже пройшли переговори з головним зберігачем інституту, і умови зберігання архіву, за словами невістки поета, «виглядають безпечно». Але не виключено, що в подальшому місце зберігання архіву зміниться.

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Міністр культури України Євген Нищук, який цього тижня перебував у Канаді, підтвердив згоду української влади взяти на зберігання архів Олега Ольжича.

Читайте за темою: У Німеччині віднайшли могилу видатного українського історика

Олег Ольжич (8 (21) липня 1907, Житомир — 10 червня 1944, концтабір Заксенгаузен) — український поет, політичний діяч, археолог. Син відомого українського поета Олександра Олеся.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.