XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відкриється в Києві

55

XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA відкриється в Києві 24 березня. Про це повідомляє прес-служба фестивалю. 

«Цього року Docudays UA відбудеться в Києві з 24 по 31 березня в Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6), у кінотеатрах «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19) та «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19). На Docudays UA-2017 глядачі побачать 94 фільми із 47 країн світу. Усього на фестиваль приїде 170 учасників і учасниць, з них 76 іноземців. Тема й центральна кінопрограма фестивалю цього року – Чотири градуси – присвячена проблемі зміні клімату і захисту довкілля», – ідеться в повідомленні.

Читайте за темою: Docudays UA готує черговий каталог українських документальних фільмів

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Тема й центральна кінопрограма фестивалю цього року – Чотири градуси – про перших посланців глобального потепління в стрічці «ТулеТувалу», небезпечні наслідки індустрії тваринництва у «Великій рогатій змові», соціальні структури монгольських провінцій у «Демоні скорботи», зухвалі акції лабораторії The Yes Men і про те, що екологічне – це завжди політичне, у фільмі «Коли два світи зіштовхуються».

Читайте за темою: Docudays UA покажуть фільми в Німеччині

Відкриває Docudays UA фільм про знаменитий дует екоактивістів «The Yes Men: Згодні бунтують» – режисери Лора Нікс, Енді Бічлбаум, Майк Бонанно. 

Традиційно фільми на Docudays UA змагатимуться в конкурсах: DOCU/ЖИТТЯ, DOCU/ПРАВА й DOCU/КОРОТКО. Вже вдруге на фестивалі відбудеться національний конкурс DOCU/УКРАЇНА. Кожну конкурсну програму оцінює окреме журі, до складу якого входять зарубіжні та українські експерти і документалісти. Свого переможця, як завжди, оберуть студентське журі та глядачі. 

10 програм складають цьогорічну позаконкурсну частину Docudays UA. DOCU/ХІТИ традиційно презентують фільми-фаворити міжнародних фестивалів, серед яких – номінант на премію «Оскар» «Я не твій негр», режисер Раул Пек. 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.