В Україні вшосте відбудеться Чемпіонат Світу з футболу серед українських діаспорних команд

58

Усіх охочих запрошують взяти участь у Шостому Чемпіонаті Світу з футболу серед українських діаспорних команд, який відбудеться з 24 по 29 червня 2017  року. Змагання пройдуть в Івано-Франківській області. Проведення Чемпіонату стало доброю традицією, що сприяє побудові містків дружби між українцями з різних континентів, а також стає додатковою нагодою висвітлити життя закордонного українця. Змагання стануть окрасою культурно-масових та спортивних заходів у літній період як для області, так і для всієї України.

Минулого року чемпіонат пройшов у місті Тернополі, в ньому взяли участь збірні українців Іспанії, Молдови, Білорусі, Румунії. Захід відвідала велика кількість тернополян та гостей міста. Його висвітлювали численні друковані, радіо- та телезасоби  масової  інформації. Чемпіонат набув  статусу незалежного та національного.

Читайте за темою: Україна прийматиме Чемпіонат Європи з боксу

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Серія скульптур «Дерево Життя»

Футболка

«В цей важкий період для нашої країни, яка переживає розбрат та загарбницьку політику Кремлівської Росії на Донбасі, незаконне відторгнення Кримського півострова, ми маємо бути разом і по-справжньому  продемонструвати нашу єдність Діаспори та Батьківщини. Шановні краяни, просимо вашого всебічного сприяння у забезпеченні організації та проведенні цього дійства, яке стане ще одним свідченням єднання української еміграції з рідною Державою. Впевнені, що спільні зусилля, наснага та бажання дадуть плідні результати. Сподіваємося на підтримку і співпрацю з вашого боку!», – запрошують до співпраці ініціатори та засновники чемпіонату Міжнародне Об’єднання Громадських Організацій «Четверта Хвиля».

Обласна державна адміністрація Івано-Франківської області (Голова – Олег Гончарук) та керівництво Надвірнянської та Богородчанської райдержадміністрацій, візьмуть на себе організацію побуту спортсменів (проживання і харчування, транспортування по області, дозвілля та екскурсії), проведення футбольних матчів (стадіони, суддівство ігор). МОГО «Четверта Хвиля», у свою чергу, бере на себе забезпечення команд-учасниць з різних країн світу, спортивну частину заходу (підготовку регламенту, календаря змагань). Міністерство молоді та спорту України (Міністр пан Ігор Жданов) та Світовий Конгрес Українців (Президент – Євген Чолій) сприятимуть фінансуванню проживання та харчування учасників, а НОК України (Президент – Сергій Бубка) та Федерація Футболу України (Президент – Андрій Павелко) допомагатимуть з нагородною атрибутикою. Витрати на приїзд до місця проведення змагань та від’їзд спортсмени здійснюють за власний кошт. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.