Українські «Bukvica», «Шуфля» та «Цвіклі» продаватимуться у Нью-Йорку

117

«Bukvica», «Шуфля» та «Цвіклі» –  українські компанії, чиїми унікальними виробами цікавляться не тільки в Україні, а й за її межами, розповідає Огого!

Починалося все 8 років тому із листівок та 400 гривень. Потрохи все розвивалося, розширювалося та перетворилося у три компанії, які помістилися на вулиці Коновальця, 23 під одним дахом.  «Шуфля», яка виникла першою, займається виготовленням цікавих виробів зі шкіри і тканини, «Цвіклі» є студією весільного декору та флористики, а «Bukvica» – це студія шовкотрафаретного друку.

Читати за темою: Українці в Еміратах презентували українську культуру на «Fashunity 2017» в Дубаї 

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Компанія вже напрацювала три покоління моделей гаманців, дорожніх сумок, рюкзаків та інших аксесуарів зі шкіри. Також кожен охочий може запропонувати власний особливий ескіз. Із майстрами узгоджують розмір виробу, кількість відділів та колір. Палітра кольорів велика, шкіру можна спробувати на дотик і обрати ту, яка найбільше до вподоби. І асортимент постійно оновлюють.

jhuytr3

jhuytr4

jhuytr5

jhuytr6

З допомогою ножів і пресу із сировини вирізають, наприклад, гаманець, потім шиють і шліфують відповідними машинками та пресують спеціальним обладнанням. Для охочих на річ можуть нанести оригінальний напис чи малюнок з допомогою трафаретного станка чи кліше.

«Робимо так, щоб це подобалось кожному та було практичним, – розповідає менеджер компанії Мар»яна Затолюк. – Багато часу витрачаємо на індивідуальність речі. Можемо виготовляти комплексні продукти. Наприклад, блокнотик  може бути із шовкотрафаретним друком. Коли зустрічаються два майстри-професіонали з двох різних сфер, тоді виникає унікальна річ, якої немає ніде».

jhuytr7

Речі, які зробили у «Шуфлі» та «Bukvica», можна придбати у крамничках різних міст України, а також є попит за кордоном. Партія рюкзаків згодом поїде у Нью-Йорк. Покупці є у Канаді, Німеччині, Росії, Польщі, Австрії, Швеції. Інколи це індивідуальне замовлення, а буває корпоративне. От зараз майстри працюють над замовленням у кількості 800 футболок. Найцікавіше, що клієнт може спостерігати за тим, як працюють над його замовленням та навіть по ходу роботи вносити практичні корективи.

jhuytr8

Також на території робочого простору відбуваються майстер-класи із шовкодруку чи виготовлення гарних та корисних речей із кераміки. Знаходиться й час на благодійність. На досягнутому персонал закладу зупинятися не збирається, тож на франківців та гостей міста чекає ще багато цікавого.

jhuytr10

jhuytr9

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.