У Варшаві відкрили сквер імені Василя Стуса

43

Урочиста церемонія відкриття скверу імені Василя Стуса у Варшаві відбулася в середу за участю Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ України. У заході взяли участь представники Міністерства закордонних справ Республіки Польща, центральних і місцевих органів влади, українська громада Польщі, студентська молодь.

«Відкриття скверу імені Василя Стуса у Варшаві стало для поляків і українців символом нашого братства та опору тоталітаризму, символом нашої гідності і свободи», – сказав Клімкін.

Він зазначив символізм того, що Польща першою увічнила пам’ять Василя Стуса шляхом присвоєння його імені одному з центральних скверів столиці.17360749_1588908401138867_1528921526_n

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Сукня довга пряма “Геометрія”

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: У Польщі знімуть фільм про Голодомор

Клімкін також згадав слова Стуса про його захоплення патріотизмом і боротьбою польського народу проти тоталітарного комуністичного режиму в 1980-х роках.

Процес надання скверу імені відомого українського діяча розпочався ще наприкінці 2016 року, проте спочатку Комісія міських назв винесла негативний вердикт. Рішення про відкриття скверу було прийняте 9 лютого.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.