У Німеччині показали фільм про Голодомор

63

У Берліні відбувся показ фільму «Гіркі Жнива». «Фільм ставить амбітну мету – художньо опрацювати одну з жахливих трагедій людства», – сказав Посол України у ФРН Андрій Мельник. Про це повідомляє Укрінформ.

Дипломат визнав, що стрічка була прийнята в світі «зі змішаними емоціями», поряд з дуже позитивними лунає також критика на його адресу, в тому числі і в самій Україні. Але головне – те, що світовому глядачеві, тепер уже і в Німеччині, показана важка сторінка історії, яку намагалися багато десятиліть замовчувати. А український народ представлений як такий, який готовий взяти долю своєї країни в свої руки і боротися за свою свободу.

juyhgf4

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Сукня довга пряма “Геометрія”

Читайте за темою: Англомовний фільм про Голодомор покажуть в США

Показ відбувся за підтримки Посольства України в ФРН, Німецької асоціації україністів, благодійної організації Smile and Help.

«Гіркі жнива» – канадський кінофільм про історію кохання в розпал українського Голодомору. Стрічка є першою англомовною художньою кінокартиною про цю трагедію українського народу 1932-1933 рр. та має започаткувати серію фільмів про ідентичність України. Бюджет фільму був повністю наданий продюсером Яном Ігнатовичем та склав 20 млн доларів.

juyhgf5

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.