Global Ukraine

Stoned Jesus: секрети всесвітнього успіху від фронтмену гурту – Ігора Сидоренка

38

GU: Які Ваші враження після минулого виступу у Барселоні? Чого очікуєте цього разу?

Минулого разу ми також виступали у Sala Boveda два роки тому, де був великий фестиваль, який також організовував Red Sun Barcelona agency, тоді людей, напевно, було так само як і сьогодні. Звичайно, завжди тішить саме місто, море… Барселона одне з найгарніших міст де ми побували. Досвід підказує, що повертаючись в N-ий раз в певне місце, слухачів стає більше і з кожним виступом число прихильників зростає, що не може не радувати. Цього разу ми доросли до свого першого sold-out в Іспанії. Навіть є така думка, що якщо ми повернемося сюди через рік то однозначно повторимо сьогоднішній успіх.

17270040_866740786802473_1689339156_n

GU: Ви дуже успішна та відома група за кордоном, яка робить успішні тури в Європі, приймаєте участь у провідних фестивалях і перші з українських гуртів, що відіграли тур Латинською Америкою. Розкажіть завдяки чому Ви досягли такого масштабу?

Звичайно, це все втілилось у життя завдяки праці та наполегливості. Щодо туру Латинською Америкою, то недавно в Києві був музичний хаб (Music Hub), на якому обговорювався розвиток альтернативної музики в Україні і там я підмітив для себе дуже цікавий момент. Стосовно Америки в нас було три складові: публіка, яка нас знала та чекала; був гурт з якісною музикою (яка може зацікавити велику кількість слухачів в інтернеті) та з готовністю йти на певні фінансові ризики, готові недосипати, тягти за собою речі тощо; і звичайно промоутер, який здатен поєднати попередні дві складові. Таким чином в нас всі три складові вдало поєдналися і ми повернулися без втрат, навіть в плюсі. І цього літа з радістю відправляємося знов до Латинської Америки з тією ж програмою.

GU: Які українські гурти Ви б порадили привезти за кордон для виступів аби представити нову українську альтернативу?

Ну тут в нас два фаворита: харківчани 5R6 (ми з ними були разом у турі Європою) та львів’яни Somali Yaht Club, якими наразі досить активно зацікавилось агентство з яким працюємо ми. Звичайно є ще гарні гурти, але саме на ці я б рекомендував звернути увагу.

GU: В яких країнах ви відчували найбільшу підтримку української діаспори?

Чесно кажучи, цього візиту до Барселони відчуваємо її чи не вперше.  І я дуже здивувався, коли дізнався що така кількість людей з української громади будуть на концерті в Барселоні. Також багато українців в Польщі відвідують наші виступи.

17238959_866740790135806_896454870_n

Читати за томою: Відкрити світові нову Україну: формули успіху сучасних українських музикантів

GU: Чому на Вашу думку якісна, однак альтернативна музика не йде в ротації на Україні? В Європі цей напрям активно розвивається, є комерційним і давно вийшов за рамки вузькоспеціалізованого. Що заважає українським гуртам?

Проблема в тому, що в Україні шоу-бізнес на стадії зачатку. Коли він набуде добре розвинутої  якісної структурованої системи, я вважаю, що все зміниться.

GU: Скажіть, будь ласка, в яких країнах Вас найбільше чекають?

Якщо говорити про країни де ми не грали, але нас чекають, то це – США. Нам дуже багато присилають листів із запрошеннями на виступи.

А з тих країн куди ми обов’язково повернемось це – Греція, Польща, завжди чекають нас у Німеччині і з недавнього часу можу виділити Францію.

Тим часом, як українська альтернативна музика розвивається скоріш всупереч обставинам і поки не отримує широкої підтримки українських мас-медіа, такі професійні гурти як Stoned Jesus доводять всьому світу, що українська музика є якісним та сучасним продуктом. GU

Global Ukraine News вдячний Олексію Хімічу і Роману Родику за допомогу у підготовці даного матеріалу та надані фото і відео.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.