«Школа Євроатлантичної Солідарності» запрошує молодих лідерів до участі

47

Другий річний проект «Школа Євроатлантичної Солідарності» розпочнеться в кінці березня в Україні. Організаторами заходу є ГО «Європейський Рух України», за підтримки Фонду Конрада Аденауера і Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Мета проекту – розширення всеукраїнської мережі лідерів громадської думки задля підтримки євроатлантичного курсу України. Передбачається, що до неї увійдуть представники нової хвилі політиків, громадських діячів, ЗМІ і бізнесу.

Командою проекту на конкурсній основі буде відібрано 30 учасників, для яких протягом 2017 року буде організовано три триденні заходи в різних регіонах України – в Києві (31 березня – 2 квітня), на Півдні (в Одесі 26-28 травня) і на Заході (на Львівщині у вересні 2017 року).

Художня лялька

Брелок “Тризуб”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Читайте за темою: 23 березня у Києві розпочне роботу II Український газовий інвестиційний форум

Протягом навчань учасники отримають знання та практичні навички з питань євроатлантичної інтеграції та можливостей їх застосування на національному та місцевому рівнях. В рамках проекту передбачається участь у якості спікерів та тренерів кращих вітчизняних та закордонних експертів з питань євроатлантичної інтеграції, іноземних та українських дипломатів, політиків, громадських діячів.

По завершенню навчальної програми у м. Києві запланована всеукраїнська Конференція, під час якої передбачається приєднання (за бажанням) випускників проекту до Української Євроатлантичної Платформи, створеної у грудні 2016 року за результатами реалізації першого проекту Школи Євроатлантичної Солідарності.

Кращі випускники проекту матимуть можливість відвідати штаб-квартиру НАТО та окремі держави-члени НАТО у складі організованих груп, які періодично формуються Центром інформації та документації НАТО та окремими закордонними фондами.

До участі у проекті запрошуються громадяни України віком від 21 до 50 років, які досягли значних успіхів у політиці, громадській діяльності, журналістиці, бізнесі, юриспруденції та/або інших сферах.

Читайте за темою: У Кракові відбудеться IV Міжнародний фестиваль українського театру «Схід-Захід»

При формуванні групи буде враховуватися гендерний фактор, рівномірне регіональне представництво та професійна належність. Водночас, внутрішньо переміщеним особам при підведенні підсумків конкурсу буде надаватися перевага.

Для того, щоб стати кандидатом до участі в проекті необхідно заповнити анкету до 10 березня 23:59 2017 року. Про результати відбору учасників буде повідомлено  до 15 березня 2017 року.

Більше інформації можна отримати тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.