Образ України в медійному просторі Мексики: лютий 2017 року

81

Слід зазначити, що попри стовідсотково нейтральний сентимент статей рубрики «Міжнародні відносини», аналіз їхнього змісту все ж додає оптимізму. Після переходу влади від Обами до ексцентричного республіканця команда новообраного президента не забарилася із заявами стосовно нашої держави. Представники уряду Трампа виступили з критикою дій Росії в Україні. Майк Пенс, зокрема, висловив занепокоєння з приводу ролі РФ в ескалації насильства на Донбасі. Водночас США поставили зняття санкцій з Росії в залежність від повернення Криму під юрисдикцію нашої держави. Під час телефонної розмови з Петром Порошенком новий очільник Білого Дому пообіцяв працювати задля «відновлення миру» на кордоні між Україною і Росією. А от британський міністр закордонних справ Борис Джонсон взагалі заявив, що саме нерішучість США та Європи спричинила конфлікти в Сирії та Україні, додавши, що Трамп би цього не дозволив. Сам же хазяїн Білого Дому в одному зі своїх твітів звинуватив попередника в слабкості, яка призвела до анексії Криму Москвою. Таким чином, Захід загалом залишається одностайним у наполяганні на виконанні Кремлем Мінських угод та домовленостей про припинення вогню.

Читайте за темою: Мексиканська преса про Україну в грудні 2016 року

Згадують також і про скандальну історію з «мирним планом» для України, до розробки якого, за свідченнями New York Times, причетний український нардеп Андрій Артеменко.

Художня лялька

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

В рубриці «Культура» пишуть, зокрема, про смерть радянського актора Олексія Петренка та мексиканської піаністки Марії Жук. Обидва діячі мистецтва мали українське коріння.

У «Спорті» фігурують імена українських тенісистів Олександра Долгополова, Катерини Бондаренко, Еліни Світоліної, футболістів Артема Кравця, Олександра Зінченка та Андрія Зозулі, якому, до слова, у закордонних соціальних мережах дошкуляють закидами щодо його патріотичної позиції. «Міленіо» у статті під назвою «Коли політика втручається в спорт» пише про рішення УЕФА заборонити зустрічі між українцями та росіянами.

Позитивним сентиментом вирізняється матеріал про перемогу першої ракетки України Олександра Долгополова в тенісному турнірі Argentina Open в Буенос-Айресі.

У рубриці «Суспільство» знаходимо інформацію про виключення з лав «Єдиної Росії» екс-депутатки і оперної співачки росіянки Марії Максакової після того, як вона разом зі своїм чоловіком переїхала до України. В іншому матеріалі йдеться про справдження мрій 23-річної моделі Олександри Кутас, з дитинства змушеної пересуватися на інвалідному візку, – дівчина стала обличчям колекції під час днів моди у Києві.

Читайте за темою: Імідж України в мексиканському медійному просторі в листопаді 2016 року

І наостанок наводимо інформацію про новини, присвячені лише Україні, або ті матеріали, в (під)заголовках до яких безпосередньо фігурує назва нашої держави, її територіальні складові, імена українців тощо.Screenshot_3

Отже, третина проаналізованих статей присвячена безпосередньо нашій державі, а в решті матеріалів вона згадується в контексті інших об’єктів адженди трьох видань. Цього місяця новини рубрики «Міжнародні відносини» мали визначальне значення для формування образу України в медіа-просторі Мексики. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.