Кримськотатарський одяг на сторінках модного видання Vogue

138

В журналі Vogue вийшла стаття про кримськотатарський національний одяг під назвою «Сумна, багата і повна надій історія, що ховається за кримськотатарським традиційним одягом».

Як і більшість традиційних суконь, одяг має багату, давню історію. Вишиті каптани поєднані з фіалковим, рубіновим та смарагдовим кольорами та оздоблені золотистою філігранною вишивкою, пише видання. Велика частина кримськотатарського одягу була знищена або втрачена після трагічного примусового переселення кримських татар.

fdre2

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Серія скульптур «Дерево Життя»

fdre3

fdre4
Фото: Pravda.ua

Читайте за темою: Про красу українських вишиванок розповіло популярне видання Vogue

Автор статті розповідає не лише про кожну деталь національного костюма, а й історію кримськотатарського народу: про депортацію під час Другої світової війни, повернення у 90-х рр. та окупацію Криму Росією у 2014 році.

У фотосесії для модного журналу взяли участь дизайнер Еді Карімова, її сестра Алиме, інструктор із танцю Ельнара Абдуллаєва та відома модель Евеліна Мамбетова.

У підборі одягу для зйомки виданню допомагала українська стилістка Надія Шаповал, якій вдалося врятувати кілька кримськотатарських строїв з анексованої території Криму

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.