Global Ukraine

Іноземні ЗМІ про Україну: дипломатичний фріланс, США vs Іспанія та небачене зростання Криму

16

Дві інші особи, які фігурують у цій історії, також мають сумнівне минуле: 50-річний Сетер, російсько-американський бізнесмен, десятиліття назад визнав себе винним у фондових маніпуляціях, в які була втягнута мафія. Артеменко провів два з половиною роки у в’язниці в Києві на початку 2000-х по звинуваченню в розкраданні грошей, хоча сам стверджує, що це була політично вмотивована справа.

Поки не ясно, чи прийме Білий дім цю пропозицію серйозно, але цей «дипломатичний фріланс» викликав гнів українських чиновників.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: Trump-surprise, сепаратист-бразилець та неймовірне немовля

«Гіркі жнива»

Чимало матеріалів стосувалося й виходу фільму «Гіркі жнива», який розповідає історію кохання на тлі подій Голодомору. «Гіркі жнива» зображують український геноцид під час радянського голодування» пише www.washingtontimes.com. Матеріал набрав 2508 пунктів резонансу.hgre1

Мало хто на Заході знає про Голодомор, який здійснив Сталін в Україні у 20-30 рр. та який призвів до загибелі мільйонів людей, пишуть автори матеріалу. «Гіркі жнива» відбуваються в українському селі після російської революції, коли люди вірили в нове майбутнє. Молодий Юрій мріє про переїзд до Києва, щоб стати художником і заробляти достатньо, щоб одружитися зі своєю коханою Наталею.

Ще один матеріал про фільм був розміщений на aleteia.org та набрав менше — 935 — пунктів резонансу. В статті подається не лише інформація про фільм, але й певні факти про Голодомор в «житниці Європи». Підкріплюють автори розповідь і цитатами від виробників фільму та описом сучасної ситуації в Україні, анексії Криму.

Aljazeera та бої в Авдіївці

Матеріал про Україну вийшов і на www.aljazeera.com під назвою «Україна звинувачує проросійських повстанців в порушенні перемир’я» та набрав 1170 пунктів резонансу. Повстанці обстрілюють позиції армії, пише видання. Остання спроба перемир’я в Україні була здійснена після того, як понад 30 осіб були вбиті внаслідок різкого збільшення обстрілів на початку лютого між урядовими силами і підтримуваними Росією сепаратистами.hgre2

У матеріалі подається і критика Німеччини та Франції щодо рішення Росії визнати ті паспорти, які видають жителям ОРДЛО сепаратисти, оскільки це підриває єдність України. Та видання, дотримуючись принципу балансу думок, цитує і російське МЗС про те, що визнання паспортів не суперечить «нормам міжнародного права, яке «не забороняє визнання документів, необхідних для реалізації прав і свобод, наданих владою, невизнаною на міжнародному рівні».

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: виборчі махінації, «кінець любові» та українські танки

Дмитро Фірташ: США vs Іспанія

«Американське прохання про екстрадицію українського мільярдера, якого звинувачують в Чикаго та пов’язують з Трампом, погодили» пише www.chicagotribune.com. Цей матеріал про Дмитра Фірташа, якого звинувачують в рекеті, набрав 3696 пунктів резонансу. Проте його розшукує й іспанська влада, пишуть автори матеріалу, хоча олігарх і найняв найкращих адвокатів для свого захисту.

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.