Фільм про Україну визнали найкращим на фестивалі у США

52

Фільм «Переломний момент: Війна за демократію в Україні» Олеся Саніна журі визнало найкращим документальним фільмом на 23-му міжнародному кінофестивалі у Сан Луїс Обіспо в Каліфорнії, США. Про це повідомляє Держкіно.

Співрежисером фільму став володар трьох «Оскарів» Марк Джонатан Харріс. Сценарист картини Пол Волянський розповідає, що на покази цього фільму були розкуплені усі квитки, а під час його подяки українському народу на церемонії нагородження, аудиторія у 800 осіб вибухнула 30-секундними оваціями.

Читайте за темою: В мережі набирає популярності відео про Україну, зняте дроном

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Брелок “Тризуб”

Це – вже друга перемога фільму, який до цього назвали найкращою документалкою кінофестивалю EtCultura у Флориді. 

«Переломний момент» – це погляд на війну та революцію в Україні очима простих учасників цих подій. Фільм показує інтенсивну боротьбу, яка на цей момент забрала життя понад 10 тисяч українців, а мільйони позбавила власних домівок. У стрічці зібрані кіносвідчення політичних, кримінальних, військових злочинів та терактів на території України. За час роботи над фільмом було записано 86 інтерв’ю з учасниками подій на Майдані та сході України і зафільмовано майже 600 годин робочого кіноматеріалу.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.