23 березня у Києві розпочне роботу II Український газовий інвестиційний форум

61

23 березня 2017 року у м. Києві відбудеться «II Український газовий інвестиційний форум» з фокусом на залучення інвестицій у газовий сектор України. Форум вже вдруге стане комунікаційною платформою для відкритої публічної дискусії, яка об’єднає ключових гравців газового сектору України та світу, міжнародних фінансових організацій, профільних асоціацій, посольств іноземних держав та провідних медіа для обговорення наявної ситуації та перспектив сектору, а також переходу на новий рівень його розвитку.

Актуальність конференції зумовлена постійним розвитком і зростанням газового ринку України, а ключовими темами заходу стануть стратегія розвитку газовидобувної галузі в контексті забезпечення енергетичної безпеки України, останні реформи та результати їх впровадження, зміни у законодавстві та переваги, які вони відкривають для українських компаній та міжнародних партнерів, ключові аспекти видобутку та продажу газу в Україні, можливості залучення інвестицій та фінансування у сектор та ін.

Читайте за темою: Інвестиційний і торговельний потенціал України буде представлено 2-14 березня 2017 року у Північній Америці

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Учасники матимуть унікальну можливість розширити мережу міжнародних партнерів, обмінятися ідеями та досвідом під час особистих зустрічей з потенційними інституційними і приватними інвесторами, а також поспілкуватися з колегами в ході офіційних і неофіційних частин заходу.

Серед почесних доповідачів: Наталія Бойко, Заступник голови Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з питань євроінтеграції; Олег Прохоренко, Голова Правління, Укргазвидобування; Олександр Мусієнко, Голова правління, Уманьгаз; Олександр Горбуненко, Фінансовий директор, Burisma; Максим Сисоєв, Старший юрист, Dentons, Співголова Комітету з палива та енергетики Європейської Бізнес Асоціації України; Сергій Макогон, Виконавчий директор, ПАТ «Укртрансгаз»; Наталія Кацер-Бучковська, Голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна рада України; Ольга Бєлькова, Заступник голови, Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Верховна Рада України; Алістер Макбейн, Генеральний директор, Arawak Energy та інші.

Читайте за темою: 2017 рік – ключовий для створення та реалізації державної системи стратегічних комунікацій, частиною якої є народна дипломатія

Організатор Форуму – A7 CONFERENCES, співорганізатор – Міжнародна юридична фірма Dentons, стратегічний партнер – Асоціація газовидобувних компаній України, офiцiйний перевізник – Turkish Airlines, інвестиційний партнер – A7 CAPITAL.

Місце проведення Форуму: готель Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька, 1, м. Київ, Україна). Більш детальну інформацію про партнерів заходу та умови участі можна знайти тут.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.