З якими українськими винаходами знайомитимуть іноземців?

41

Виставка «50 винаходів, які Україна подарувала світу» відкрилася у будинку ім. Рональда Рейгана – Міжнародному торговельному центрі (Вашингтон). Її відкрили з нагоди 25-річчя встановлення українсько-американських дипломатичних відносин. У Вашингтоні виставка триватиме до 3 березня. Вхід – безкоштовний. Про це повідомляє Укрінформ.

Відвідувачі зможуть ознайомитися з досягненнями від аерокосмічних технологій до революційних новацій у медицині, від гнучких суперконденсаторів до високопрофесійного сучасного кінообладнання.

Читайте за темою: Юна українка перемогла на конкурсі стартапів у Польщі

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Брелок “Тризуб”

Організатори виставки – Посольство України в США за сприяння Українського кризового медіа-центру. До проведення виставки в американській столиці також долучилися творчий проект «Direct 96» та компанія Meest Corporation, Inc. Далі планується її демонстрація в інших великих містах Сполучених Штатів.

В дипломатичному представництві зазначають, що зараз в Україні зростає нове покоління винахідників, які продовжують змінювати на краще як свою країну, так і цілий світ, заради добробуту кожної людини, яка в ньому мешкає. Крім того, без українських технологічних винаходів світ не був би таким, яким ми його знаємо сьогодні.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.