Як українка стала шеф-кухарем у Франції

74

Українка Оксана Дубчак мріяла стати хірургом, але вже у шкільні роки вона збагнула, що її справжнє покликання – бути кухарем. Якщо попервах її тягнуло як магнітом на кухню батьківського ресторану і після уроків, і у вихідні, то згодом, набравшись досвіду, вона зрозуміла, якщо хочеш бути великим шефом – необхідно працювати із потужними шеф-кухарями світу. Про це розповідає українка в інтерв’ю для видання Погляд.

Втілювати свою мрію у життя Оксана подалася до Франції, де пройшла курс у найкращій світовій кулінарній академії «Le Cordon Bleu», на якому стала найкращою студенткою і отримала право стажуватись у кондитерському цеху мішленівського ресторану.

cfdr1

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Серія скульптур «Дерево Життя»

Читати за темою: Як українка охороняє спокій у Бразилії 

«Щоб бути професіоналом, людина має бути закоханою в цю роботу, віддаватися їй цілком і, звичайно, щодня вдосконалюватися. Адже графік і темп роботи у цій професії дуже важкий. Ми розпочинаємо о сьомій ранку і закінчуємо опівночі. І лише людина, яка обожнює цю роботу, зможе працювати на кухні», – підкреслює Оксана.

Саме завдяки титанічній праці та наполегливості, нині Оксана Дубчак два роки поспіль працює у Парижі на посаді шеф-де-парті «Renaissance Paris Country Club» та ресторану «Taillevent». Дівчина мріє про відкриття власного ресторану, який отримає максимальні три зірки мішлену.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.