Українська модель на інвалідному візку підкорила світ моди 

104

Українська модель на інвалідному візку підкорила світ моди. Вона розірвала існуючі шаблони і тепер не сходить зі сторінок світової преси.

Вперше в Україні на «Fashion Days» показ очолила Олександра Кутас – професійна модель на візку. Тепер про Сашу пишуть закордонні таблоїди, а прихильники зі всього світу закидують листами.

Футболка

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Юна українка розірвала наявні шаблони – і тепер не сходить зі сторінок світової преси. Уперше в Україні на Mercedes-Benz Fashion Prize показ очолила Олександра Кутас – професійна модель з інвалідністю. А ще –  вперше в світі вона знялась у фешн-кліпі, який передував показу, йдеться у сюжеті ТСН.

asdew1 asdew2

Читати за темою: Американська мандрівниця, яка об’їхала всі країни, захопилася Україною

Крім того, бездонні очі та чорні брови такою 23-три річну Олександру Кутас днями побачив увесь світ: фешн-кліп, де участь бере модель на візку, досі ще не знімав ніхто. Кліп показали на тижні моди в Києві. Слідом за кліпом – саму Олександру винесли на подіум. Модель з інвалідністю стала обличчям колекції. Для України це вперше.

asdew3

На подіум її вносили на спеціальному троні, із нього дівчина керувала кожним рухом моделей. Два роки тому інвалідний візок не завадив Олександрі підкорити модельний бізнес, вона створила нову для цієї індустрії філософію, її дотримується дотепер. Після сенсаційних кліпу та показу Олександра не сходить зі сторінок світової преси. Її завалюють листами люди з інвалідністю з різних куточків земної кулі.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.