У Таллінні провели заходи присвячені загиблим героям під час Революції Гідності

56

В Українській греко-католицькій церкві в Таллінні відбулася панахида за полеглими героями Небесної сотні та всіма загиблими за незалежність України. Про це повідомила президент Конгресу українців Естонії Віра Коник, на сторінці Facebook.

bvcx7

«Ці лютневі дні, коли у 2014 році на київському Майдані вирішувалася доля України і були холоднокровно вбиті десятки людей, є пам’ятними для кожного українця. У Таллінні в Українській греко-католицькій церкві відбулася панахида за полеглими героями Небесної сотні та всіма загиблими за незалежність України, яку провів отець Олег Поп’юк. В панахиді взяли участь члени української громади, а також Посол України в Естонії Віктор Крижанівський, дипломат Віталій Попов, депутат Європарламенту Тунне Келам, естонський політик Марі Анн Келам», – зазначає пані Віра.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Набір намисто і сережки темносинього кольору

bvcx8

Читати за темою: Українська діаспора в Португалії провела маніфестації з нагоди третіх роковин Майдану

Після панахиди пройшло засідання Дискусійного клубу «Співрозмовник». На ньому представники української діаспори Естонії спілкувалися з очевидцем революційних подій, журналістом Естонської телерадіокомпанії Антоном Алєксєєвим, який вів репортажі з Майдану. Антон розповів про побачене під час свого перебування в Києві. Він був свідком розстрілу невідомими снайперами учасників протесту.

Також  присутні переглянули фільм «Жіночі обличчя революції» і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.