Професори Оксфорду вважають війну в Україні громадянським конфліктом

48

В міжнародному медійному та науковому дискурсі часто спостерігається ситуація, коли російську агресію на Донбасі називають “громадянським конфліктом”. Нерозуміння суті конфлікту на Сході можна було виправдати в перший рік війни, але коли агресія триває третій  рік поспіль  – такі фрази є або відвертим небажанням розібратися в ситуації, або навмисно-продуманим ходом.

Читати за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: бої в Авдіївці, український «дикий захід» та нелегальний видобуток бурштину 

Особливо критичними такі випадки виглядають, коли вони відбуваються в країнах, які Україною сприймаються як дружні та партнерські і ті, від яких хотілося б отримувати високу підтримку. Сьогодні у  Facebook Геннадій Курочка розповсюдив інформацію про ситуацію, яка трапилася в Оксфордському університеті у Великій Британії.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

tmp_3544-PicsArt_02-17-05.28.03-654896771

“Цього разу “гібридний сигнал” ми отримали з інтелектуального центру Великобританії – Оксфордського університету. Наша  Ліза Ясько, студентка Оксфорду, повідомила нам, що університетська професура в переважній більшості вважає конфлікт в Україні громадянською війною. Не приховую, такі “сигнали” нам вже неодноразово надходили від різних стейкхолдерів, саме тому Український кризовий медіа-центр і розробило цю інфографіку з одним єдиним питанням: чому війна на Сході України – не громадянська“. – написав на своїй сторінці у Facebook Геннадій Курочка.

Закликаємо всіх до активного поширення цієї інфографіки, щоб якнайбільше іноземців зрозуміло справжню суть подій на Донбасі. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.