Іноземні ЗМІ про Україну: Trump-surprise, сепаратист-бразилець та неймовірне немовля

163

Автор: Марта Дьомочко, редактор Global Ukraine News

Моніторинговий проект «ОКО» щоденно відслідковує статті в закордонних інтернет-виданнях, в яких йде мова про Україну. Окрім посилання на статтю, проект фіксує і рівень суспільного резонансу, який вираховується програмою на основі «вподобайок», репостів та коментарів у соціальних мережах.

Користуючись цим інструментом, Global Ukraine News вирішив дізнатися, які ж англомовні статті про Україну за останні два тижні (16.01 – 29.01.2017) набрали найбільше розголосу. Одразу зазначимо, що серед статей на схожу тематику ми вибирали лише одну, яка була найбільш «популярною» в мережі.

Основні інформаційні приводи для публікацій стосувалися: сюрпризу від Трампа, теорій змови Сороса, бразильця-сепаратиста та немовляти з трьома батьками. Отже, пропонуємо Вам ТОП матеріалів про Україну.

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: виборчі махінації, «кінець любові» та українські танки

Україна-Америка: Trumpsurprise та побажання Байдена

Американська тематика була вже традиційно активною серед інфоприводів закордонних ЗМІ. «Україна побоюється, що Путін наступатиме, якщо Трамп утримається» – пише www.nbcnews.com. Матеріал набрав 3068 пунктів розголосу. Починаючи з 2014 року, Вашингтон підтримав прозахідний український уряд, який бореться з проросійськими сепаратистами на сході держави, яких підтримує Москва, пишуть автори. Проте обраний президент Дональд Трамп дав зрозуміти, що він може відмовитися від традиційної американської підтримки України на користь угоди з Володимиром Путіним по Сирії.

На думку аналітиків і супротивників Путіна, такий підхід адміністрації Трампа дозволить Росії втручатися у внутрішню політику і потенційно отримати фактичний контроль над Україною, що матиме серйозні наслідки для безпеки в Європі і за її межами.

hjuy

Окремо цікавим є формулювання: «Кремль відмовився визнати нову українську адміністрацію і його сили захопили, а потім і приєднали південний півострів України Крим. Сепаратисти, нібито підтримувані Москвою, також захопили частину Східної України, де значна частина населення традиційно вважається етнічно російською».

Читайте за темою: Іноземні ЗМІ про Україну: традиції Різдва, жахливе вбивство та антиєврейські скандування

Спроба Росії відновити контроль над Україною, ймовірно, буде більш тонкою: Кремль спробує «поставити» проросійського лідера. Цілком можливо, що для цього використовуватиметься та ж тактика, що і під час виборів у США, аналізують автори.

Ще один матеріал на цю тематику «Під час останнього візиту до Києва, Байден закликає світ виступити проти російської агресії», який набрав 1429 пунктів резонансу, розміщений на www.rferl.org.

Віце-президент США Джо Байден закликав міжнародне співтовариство виступити проти того, що він назвав агресію Росії і закликав нову адміністрацію обраного президента Дональда Трампа бути сильними прихильниками України, пишуть автори. А керівництво України закликав продовжувати боротьбу з корупцією та реформування.

Читати далі

Мед з сухофруктами
Мед гречаний
Браслет
Українська мова для іноземців
100 казок. 1-й том
Сорочка “Монохром”
Біла сорочка «Рукав’янка»
Хустка з петриківським розписом
Гаррі Поттер (книжка-розмальовка)
Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.