«United Ukraine» – ІІІ міжнародний флешмоб на підтримку єдності України

296

10 січня стартував ІІІ міжнародний флешмоб на підтримку єдності України «United Ukraine». Флешмоб присвячений Дню Соборності України, який відзначається 22 січня. Організаторами флешмобу є молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» та громадська організація «Ukrainians».

Учасником акції може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності та припинення військової агресії з боку Росії. Мета флешмобу – показати, що люди в Україні та багатьох країнах за її межами небайдужі до нашої держави та підтримують її єдність. Це особливо важливо у важкі часи війни на сході України та інформаційної війни проти нашої держави з боку Росії.

Читайте за темою: Українців по всьому світу запрошують долучитися до флешмобу «Щедрик»

В 2016 році у флешмобі «United Ukraine» взяли участь понад 15 000 учасників із 68 країн. Флешмоб став одним з наймасштабніших в історії незалежної України. До нього долучились Президент України, глави церков, міністри, депутати, лідери української діаспори, відомі громадські та культурні діячі України, Європи та світу.

Як долучитись до флешмобу:

  • Роздрукуйте або намалюйте постер формату А4 з гаслом акції українською («Україна Єдина») чи англійською («United Ukraine»). Завантажити постери в гарній якості можна українською та англійською мовами.
  • Зробіть фото з постером. Фото має бути горизонтальним і на ньому має бути одна людина. Бажано робити фото на фоні відомих місць у ваших містах. Охочі можуть також записати відео з постером, на якому розповісти, чому вони вирішили долучитися до флешмобу і чому прагнуть єдності України (максимальна тривалість відео 30 секунд).
  • Опублікуйте фото на офіційній сторінці флешмобу, а також на своїх сторінках в соцмережах, обов’язково вказавши хештег #UnitedUkraine, країну та місто, де зроблено фото. Наприклад: Горішні Плавні, Україна #UnitedUkraine або Toronto, Canada #UnitedUkraine.
  • Позначте в дописі трьох своїх друзів та передайте їм естафету флешмобу.
  • Надішліть фото в гарній якості (для друку) на електронну пошту unitedukraine2017@gmail.com.

Читайте за темою: Українців закликають зробити «музейне селфі»

22 січня організатори флешмобу проведуть публічну акцію у Києві, на якій презентують журналістам та громадськості роздруковані фото з учасниками флешмобу з різних країн світу та куточків України.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.