Український стенд представили на першому салоні «Смаки світу» у Франції

68

Активісти української Асоціації «Обміни Лотарингія-Україна» міста Мец (Франція) 19 січня взяли участь у першому салоні «Смаки світу», організованому World Trade Center Metz.

Метою заходу було познайомити бізнесменів з регіону із культурою різних країн. Зустріч пройшла у форматі after work. Відвідувачі мали можливість скуштувати національні страви різних країн світу, а також отримати інформацію про економічні перспективи в них.

На заході були представлені Україна, Алжир, Японія, Китай, Португалія, Мальта, Мадагаскар, Угорщина, Росія.

Художня лялька

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

mjht1

mjht2

Читайте за темою: Українське свято у французькому Меці: спільні зусилля задля розвитку громади

«Український стенд підготувала Асоціація «Обміни Лотарингія-Україна». Ми презентували буклети англійською та французькою мовами, промо-відео англійською мовою. В меню був холодний буфет: вінегрет, млинці з маком, сиром, горіхами, а також солодка випічка. З напоїв ми пропонували домашній компот, соки. Також була дегустація горілки. Компот і млинці з сиром розлетілися з шаленим успіхом! Людей було досить багато. Біля нашого стенду також постійно були люди, які цікавилися Україною, ставили питання!», – розповідає президент Асоціації «Обміни Лотарингія-Україна» пані Оксана Кантарук-П’єр.

mjht3

mjht4

mjht5

Читайте за темою: Танець дуету Неля і Джулі та учнів їхньої танцювальної школи «Це моя країна!» (м. Мец, Франція)

World Trade Center Metz-Saarbrucken був створений у 80-х роках як діловий центр, щоб надавати консультації підприємствам (як малому, так і великому бізнесу) з різних тем: реєстрація бізнесу в регіоні, експортна діяльність і т.д. WTC організовує також тематичні конференції, круглі столи, є центром різної бізнес-інформації. Центр належить до світової мережі, а також співпрацює з торговельними палатами в регіоні (Лотарингія-Люксембург-Саарланд-Валонія). GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.