«Roshen» заявила про закриття свого заводу в Росії

47

Корпорація «Roshen» прийняла рішення зупинити виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики, розташованої в російському місті Липецьку, йдеться в заяві компанії.

«Корпорація «Roshen» зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. Таке рішення прийнято з економічних і політичних причин. Повну зупинку виробництва і консервацію виробничих і інфраструктурних об’єктів заплановано на квітень 2017 року», – повідомила корпорація в п’ятницю, 20 січня, пише «Укрінформ».

Як зазначається, арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений Слідчим комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, зробив продаж фабрики неможливим.

Художня лялька

Футболка

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Читайте за темою: Бельгійська компанія – засновник нового заводу на Одещині

За даними корпорації, у зв’язку зі спадом виробництва на вказаній кондфабриці постійно відбувалося масове скорочення штату. Решта працівників у кількості близько 700 осіб вже повідомлені про зупинку підприємства. Необхідне повідомлення про масове скорочення буде подано в Липецький центр зайнятості найближчим часом.

Читайте за темою: Компанія «Leoni» планує побудувати завод в Коломиї

Нагадаємо, що власником корпорації є Президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії у 2014 році він обіцяв продати «Roshen», найнявши для цього інвестиційну компанію «Rothschild» і українську інвестгрупу «Інвестиційний капітал України» (ICU). Однак через відсутність покупців, у січні 2016 року був підписаний договір, за яким Порошенко передав свою частку в корпорації у незалежний «сліпий» траст. Банк-управитель трасту має також 4-річну довіреність на переговори про продаж активів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.