Книжка з українськими ілюстраціями вийшла у Китаї

58

У китайському видавництві «Petrel Publishing House» шеститисячним тиражем вийшла книга Творчої майстерні «Аґрафка» «Зірки і макові зернята», що побачила світ у 2014 році у львівському «Видавництві Старого Лева». Це – вже сьома мова, якою було перекладене видання, йдеться у повідомленні видавництва.

azxs2

Робота Романи Романишин та Андрія Лесіва (Творча майстерня «Аґрафка») «Зірки і макові зернята»  виходила у таких країнах, як Франція, Іспанія, Південна Корея, Латвія, Словенія.

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Брелок “Тризуб”

Читайте за темою: Оголошено переможців премії Книга року ВВС-2016

«Зірки і макові зернята» була відзначена як лідер літа за версією «Книжка року 2014» (номінація «Дитяче свято»). Книга увійшла до числа переможців у номінації «Opera Prima» конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014.

azxs1

Читайте за темою: Юлія Орлова, генеральний директор видавництва «Vivat»: дитячої літератури не може бути забагато

Головна героїня книги – маленька дівчинка на ім’я Дора, яка понад усе любила рахувати. Числа, цифри та всілякі формули оточували Дору змалку, адже її батьки — відомі математики. Перед сном, на відміну від інших дітей, які, аби задрімати, рахували слоненят, Дора лічила всіх звірів на світі, навіть ламантинів, тапірів та качконосів.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.