Французька актриса Ванесса Параді зіграє у фільмі про війну в Україні

148

Французька актриса Ванесса Параді зіграє у драмі «Іній» Шарунаса Бартаса (автор сценарію та режисер стрічки), яку створюють у копродукції з Україною. Про це повідомляє Національна спілка кінематографістів України.

Фільм створюється спільними зусиллями Франції (компанія «KinoElektron»), Литви («Studija Kinema»), України («Інсайт Медіа» та «Татофільм») та Польщі («Donten & Lacroix»). Українськими продюсерами стрічки є Володимир Філіппов і Олена Єршова. А міжнародною дистрибуцією фільму буде опікуватися французька компанія «Luxbox».

За сюжетом молодому литовському хлопцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити – і зрозуміти – справжню окупацію і війну. Разом із гуманітарним конвоєм він прямує з Литви до України, де доля зводить його із двома військовими журналістами (одного із них грає Ванесса Параді). Реальність виявляється набагато жорстокішою за романтичні уявлення молодого литовця, кидаючи його у вир війни.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Футболка

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Читайте за темою: Стрічка режисера Антона Азарова отримала головну нагороду Sport Movies&TV у Мілані

Рокаса грає молодий театральний актор Mantas Janciauskas. Також у фільмі поруч із Ванессою Параді знімається польський актор Анджей Хира, відомий за головною роллю у «Катині» Анджея Вайди.

Зйомки «Інію» розпочалося у грудні 2016-го. Близько двох тижнів зйомки тривали на межі із окупованим Кримом. Перед цим, 19 жовтня 2016 року, Держкіно уклало контракт про надання державної підтримки фільму «Іній» розміром 11 млн. 480 тис. грн. Угоду було підписано із продюсерським центром «Інсайт Медіа». Раніше проект отримав підтримку Міністерства культури Литви і Литовського фільмового центру на суму 644 тис. євро. Загальна вартість фільму – 39 млн. 900 тис. грн.

Французька продюсерка стрічки Janja Kralj з кінокомпанії «KinoElektron» зазначила, що «Іній» – це «амбітне засніжене роуд-муві, що рухається крізь Литву, Польщу та Україну аж до зони військових дій» і назвала стрічку «унікальною подорожжю в українське сьогодення».

Читайте за темою: Українська стрічка отримала престижну нагороду у Лондоні

Наприкінці грудня 2016-го видання «Libération» назвало «Іній» з-поміж двадцяти стрічок, заради яких у 2017 році варто продовжувати ходити в кіно – поруч із новими фільмами Мартіна Скорсезе, Філіппа Гарреля, Лава Діаза та інших майстрів світового кінематографа.

Ванесса Параді – французька актриса, співачка та фотомодель. Знімалася у таких фільмах як «Красуні у Парижі», «Дівчина на мосту», «Кафе де Флор» та багатьох інших.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.