Долучайтеся до підписання петиції щодо перейменування вулиці на честь Богдана Гаврилишина

40

На сайті Київської міської ради триває збір підписів за петицію щодо перейменування вулиці Ванди Василевської в Шевченківському районі міста Києва на честь видатного українця, економіста, громадського діяча і мецената Богдана Гаврилишина.

«Вулиця знаходиться в безпосередній близькості до Міжнародного інституту менеджменту, який пан Богдан створив у Києві. Сама ж вулиця з теперішньою назвою підпадає під Закон про декомунізацію. Вважаю це тим мінімальним, але гідним, відзначенням світлої пам’яті великої Людини, якою був Богдан Гаврилишин», – зазначається на сторінці.

Читайте за темою:Українські емігранти, які підкорили світ

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Автором петиції є Марценюк Сергій, а для того, щоб її розглянули необхідно, щоб її підписало 10 тисяч осіб. До закінчення збору голосів залишилося ще 4 дні, тому закликаємо всіх небайдужих долучитися до підписання петиції! Підтримати петицію можна тут.

Богдан Гаврилишин (1926—2016) — український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, президент Фонду Богдана Гаврилишина. Автор більше 100 статей з менеджменту, освіти в галузі менеджменту, економічного та політичного середовищ. Майже тридцять років Богдан Гаврилишин присвятив роботі у Міжнародному інституті менеджменту МІМ-Женева. Обіймав посади директора з навчання (1960—1968 роки), директора Інституту (1968—1986 роки), почесного науковця (1986—1989 роки).

Богдан Гаврилишин був членом Римського клубу, Національної академії наук України, Міжнародної Академії Менеджменту, Світової Академії Мистецтва та Науки, Ради Фонду Жана Моне для Європи (Лозанна), Наглядової Ради Української Правничої Фундації (Київ), «Baden Powell Fellowship», академіком Міжнародної Академії менеджменту та Світової академії мистецтва та науки.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.