Українська ІТ-компанія POLYTEDA CLOUD виграла мільйонний грант

63

Українська ІТ-компанія POLYTEDA CLOUD виграла мільйонний грант у рамках програми ЄС Horizon 2020 на розробку інноваційного проекту Physical Verification PV Сloud. Компанія отримає від Єврокомісії 1 мільйон 220 тисяч євро на дворічний проект.

Це є перший і єдиний подібний успіх від України, передає Український кризовий медіа-центр.

Проект розрахований на напівпровідникові фабрики та кінцевих розробників інтегральних мікросхем. Іншими словами, Power DRC/LVS допомагає фінально перевірити, чи правильно працюватиме нова мікросхема.

Футболка

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

«Це надзвичайно відповідальний етап. Вартість помилки – десятки і сотні мільйонів доларів, як із сумнозвісним Samsung Galaxy-7», – зазначив Євген Уткін, президент KM Core, голова Borsch Ventures.

За словами розробників, на сьогодні Physical Verification (PV) Сloud – найбільш швидкий і точний продукт серед подібних аналогів у світі. Розробили також унікальну скриптову мову, яка дозволяє споживачеві гнучко описувати правила перевірки практично будь-якої складності. Клієнти повинні будуть платити лише за час, проведений у хмарі, а не сплачувати за річну ліцензію, як часто практикувалося раніше.

Євген Уткін підкреслив, що це один із небагатьох прикладів, коли в Україні створюють продукт для глобального ринку. До того ж, більшість фахівців POLYTEDA CLOUD – випускники КПІ.

Читати за темою: Український школяр тріумфально переміг на конкурсі у Великобританії

Кінцева мета проекту – зібрати повний набір програмного забезпечення, яке закриває увесь маршрут розробки інтегральних мікросхем для кінцевого розробника.

«Це дозволить побудувати компанію-глобального гравця, яка зможе повноцінно конкурувати на світовому рівні», – зазначив Олександр Груданов, голова компанії POLYTEDA CLOUD. Він додав, що до проекту за бажання зможуть приєднатися інші ІТ-компанії.

Розробники проекту зазначили, що планують налагоджувати співпрацю із профільними українськими університетами і запускати проекти на межі сільського господарства і ІТ, безпеки і ІТ тощо. Співпрацюватимуть також із партнерами із Кремнієвої долини у США.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.