Українська громада Люксембургу представила Україну на «Інтернаціональному Базарі»

421

Українська громада Люксембургу вдруге взяла участь у благодійному ярмарку «Інтернаціональний Базар», який цього року проходив 26-27 листопада у експозиційному центрі LuxExpo у Люксембурзі.

Організацією свята вже понад 50 років займається комітет асоціації з однойменною назвою – «Інтернаціональний Базар». Головним і поки єдиним «спонсором» українського стенду є  асоціація українців в Люксембурзі «LUkraine asbl». Організацією українського стенду займаються члени асоціації, а також волонтери.

kiuh6

«На стенді ми традиційно представляємо їжу, вироби ручної роботи з Коломийського регіону та вишиванки. Цього року вишиванки були в доволі широкому ціновому діапазоні: вишиванки ручної/машинної роботи з простою вишивкою, сучасний традиційний одяг від нашого постійного партнера «Етнодім», а також були представленні сукні та сорочки від брендів Синій Льон та Тетяни Щурової. Акцент ми намагаємось робити на натуральності тканин:  90% всього одягу на стенді складає продукція з льону. Окрім того, вперше на нашому стенді можна було придбати ткані вовняні килимки ручної роботи від майстрині Валентини Ткач. Справжньою окрасою стенду були роботи майстрині Петриківського розпису Мирослави Дашівець-Алард, яка вже кілька років живе в Люксембурзі та активно бере участь в наших заходах», – зазначає Наталія Ткаченко, активістка та співзасновниця асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine asbl», а також голова українського стенду на ярмарці.

Читати за темою: У Греції відбувся щорічний благодійний різдвяний ярмарок

kiuh7

Досить популярними на ярмарку були: український мед, трав’яні чаї, медова горілка та, звісно ж, український борщ, вареники та солодощі.

kiuh8

«Впродовж двох днів ми показували на стенді відео про Україну та її культуру, а в неділю ми разом з колективом українського народного танцю та співів «Весна» влаштували міні-концертну програму з інтерактивом для відвідувачів «Інтернаціонального Базару». Вже вкотре ми отримуємо компліменти щодо різноманіття та якості продукції на нашому стенді. Цього року найбільше відгуків ми отримали саме про нашу концертну програму. До того ж, в нас вже є постійні клієнти, які знають де нас знайти, щоб смачно поїсти або ж купити якісну та оригінальну продукцію «Made in Ukraine», – розповідає Наталія Ткаченко. GU

 

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.