Опубліковано перший тізер українського мультфільму «Викрадена принцеса»

86

22 грудня в Інтернеті опубліковано перший тізер повнометражного українського анімаційного фільму «Викрадена принцеса». Професійній кіноспільноті тізер було представлено 15 грудня в рамках Зимового кіноринку Одеського кінофестивалю – тепер ролик буде демонструватися в кінотеатрах у добірці трейлерів перед фільмами. У прокат «Викрадена принцеса» вийде навесні 2018 року.

Картина знімається на студії FILM.UA. Режисером стрічки виступає Олег Маламуж. За сценарієм мандрівний артист Руслан закохується у княжу дочку Мілу, але красуню викрадає злий чаклун Чорномор, і Руслан вирушає на пошуки дівчини та на зустріч неймовірним пригодам.

Раніше «Викрадена принцеса» була представлена на Американському кіноринку, де права на показ фільму купили: Австрія, Китай, Німеччина, Латвія, Швейцарія, Естонія, Литва, країни Північної Африки та Близького Сходу.

Подарунковий набір «Святкова зустріч»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

«Вкрадена принцеса» – це гарна, добра казка, наповнена гумором, пригодами і чарами. Але для мене, як для автора сценарію, головне чаклунство це бачити, як текст перетворюється на образи, звуки, окремі кадри і нарешті – на завершене кіно. І коли кінцевий результат відповідає тому, що ти представляв, коли писав сценарій, то відчуваєш себе на сьомому небі від щастя», – цитує Cultprostir Ярослава Войцешека, сценариста мультфільму.

Читати за темою: Українські мультфільми покажуть на міжнародному кінофестивалі

Держкіно частково фінансує виробництво мультфільму, що встигло викликати невдоволення у соцмережах. Користувачі не задоволені тим, що Держкіно не взяли до уваги відкритий лист, у якому громадська активістка Марина Зеленюк просить відмовити у фінансовій підтримці цього мультфільму.

Компанія Animagrad була заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. Студія випустила, зокрема, анімаційний серіал «Ескімоска», який на даний момент доступний широкій міжнародній аудиторії в Європі, США, Канаді та в Китаї. На даний момент Animagrad виробляє і розробляє ряд повнометражних і серіальних анімаційних проектів, розрахованих на міжнародний ринок. Також студія працює над повнометражним мультфільмом «Мавка».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.