Global Ukraine

Канада допоможе Україні готувати тренерів для поліції

16

Канада запропонувала Україні допомогу у підготовці тренерів для правоохоронних органів України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України за підсумками візиту глави МВС Арсена Авакова в Канаду.

Як зазначається, Арсен Аваков обговорив з канадськими колегами можливість обміну офіцерами правоохоронної системи для навчання.

«У коледжі програма підготовки розроблена таким чином, що після короткого курсу теорії у слухачів є можливість застосувати знання на практиці, у реальних умовах. Нам буде цікаво і корисно отримати знання саме тут», – зазначив міністр.

Читайте за темою: Українців запрошують взяти участь у  флешмобі до Дня ЗСУ

У навчальному закладі функціонують 55 курсів за різними напрямами. Зокрема, слухачі вивчають навіть особливості досліджень біологічного матеріалу, а також роботу з вибухонебезпечними предметами та функціонування поліграфу. Крім того, канадський поліцейський коледж для вищого офіцерського складу є єдиним навчальним закладом країни, в якому готують фахівців для усіх правоохоронних органів Канади, зокрема і фахівців-вибухотехніків.

Під час візиту глави МВС України до канадського поліцейського коледжу сторони домовилися підготувати та підписати найближчим часом меморандум про співпрацю. У ньому будуть закріплені усі досягнуті домовленості.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.