Імідж України в мексиканському медійному просторі в листопаді 2016 року

124

Автор: Андрій Рижков

Ця стаття є продовженням систематичного вивчення образу України в медіапросторі Мексики і має на меті дослідити, яким був імідж нашої держави в трьох відомих виданнях країни ацтеків в листопаді. З’ясувалося, що «Ель Універсаль» згадав про нашу державу у 22 статтях, а «Ла Хорнада» та «Міленіо» досить несподівано повторили результати минулого місяця – 16 та 18 публікацій відповідно. «Ель Універсаль», попри незначне зменшення кількості статей з контентом про Україну, як і раніше, є лідером в плані кількості публікацій.

Screenshot_1

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Комплект: навушники і мітенки, оздоблені вишивкою

Загалом «Міжнародні відносини» і «Спорт» очікувано є рубриками-лідерами у формуванні образу України в мексиканському суспільстві. Попри війну на Донбасі, «Безпекова ситуація» вже вкотре залишається майже без контенту, адже ця тема більше висвітлюється в площині міжнародного іміджу України. Про квалітативну складову кожного з трьох аналізованих видань можна дізнатися з наступного графіка.

Screenshot_2

У порівнянні з попереднім місяцем, що видався напрочуд «нейтральним», у листопаді сентимент дещо урізноманітнився. Забігаючи наперед, зазначимо, що значною мірою таке своєрідне пожвавлення квалітативної складової відбувається здебільшого за рахунок спортивних новин. Водночас слід віддати належне й нейтральному тону, адже він є стабільно домінантним протягом усього періоду моніторингового проекту, починаючи з липня 2016 р., у всіх трьох виданнях.

Квалітативно-квантитативна характеристика інформації про Україну в «Ель Універсаль» подається у наступному графіку.

Screenshot_3

Читайте за темою:  Жовтневий імідж України в медійному просторі Мексики

«Міжнародні відносини» є визначальними для формування української адженди «Ель Універсаль» у листопаді. Зазначена рубрика помітно випереджає іншу категорію, важливу для позиціювання іміджу нашої держави – «Спорт», де цього разу спостерігається досі незвичне явище – якщо порівнювати з попередніми місяцями – наявність матеріалу з негативним забарвленням.

Читати далі

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.