Художниця Алевтина Кахідзе намалювала «Справу Майдану» у фактах та цифрах

44

«Громадське телебачення» презентувало спільний проект з художницею Алевтиною Кахідзе «Справа Майдану», в якому висвітлюються події зими 2013-2014 років. Повідомляє Cultprostir.

Журналісти збирали матеріали щодо убитих, поранених, підозрюваних і обвинувачених у найбільш резонансних справах, таких як розгін студентів, вбивства Нігояна і Жизневського, спроби штурму Майдану, викрадення Луценка та Вербицького.

Читайте за темою: Презентація фільму «Майдан – молитва сильніша за кулі» у Польщі

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Серія скульптур «Дерево Життя»

Сукня довга пряма “Геометрія”

Намалювати історії запросили відому художницю Алевтину Кахідзе. Разом вони вирішили проілюструвати цифри, цікаві факти, кримінальні провадження. Коли накопичився масив малюнків, зрозуміли, що є сенс їх анімувати.

Читайте за темою:  Документальний фільм про Майдан профінансує Держкіно

«Напевно, однією з найдраматичніших подій досі лишається суд у справі розстрілу людей на Інститутській. Ми давно й регулярно відвідуємо судові засідання, і в нас з Настею Станко є відчуття, що цією справою цікавляться виключно під річницю або якийсь особливий привід, наприклад, допит Януковича. Решту часу ані свідчення потерпілих, ані деталі справи, ані самі обвинувачені беркутівці не викликають інтересу», – розповідає журналістка Ангеліна Карякіна.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.