Етно-гурт «ДахаБраха» випустив новий альбом

72

Днями вийшов 5-й студійний альбом «Шлях» українського етно-хаос гурту «ДахаБраха». До нього увійшли 10 пісень. Основа платівки — чумацькі пісні.

«Назва альбому дуже символічна, адже шлях його був довгим і непростим. Минулий реліз «Light» вийшов 6 років тому. Було дві сесії звукозапису. Це – два підходи до фіксування атмосфери, станів і провідності звуку», – зазначають музиканти «ДахаБраха» у Facebook.

Читайте за темою: Етно-хаос гурт «ДахаБраха» та співачка Джамала презентували спільну пісню «Заманили»

Художня лялька

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Серія скульптур «Дерево Життя»

Основою альбому «Шлях» стала музична програма «Дорога». З нею гурт у листопаді-січні минулого року гастролював Україною. Саундпродюсером цієї платівки, як і попереднього альбому «Light», став Юрій Хусточка. Він – колишній учасник гурту «Океан Ельзи» та Esthetic Education. Зараз грає у групі Петра Чернявського «Peter and the Wolves».

«Цей альбом створювався в дуже складний час для нашої Батьківщини. Ми хочемо присвятити його тим, хто віддав своє життя за нашу свободу. Тим, хто продовжує стояти на її сторожі. І тим, хто йде непростим шляхом вільної людини, не втрачаючи надії», – зазначено на сайті «ДахиБрахи» про новий альбом.

Читайте за темою: Відкрити світові нову Україну: формули успіху сучасних українських музикантів

Анонсовані кілька концертів-презентацій альбому «Шлях». Вони мають відбутися у Києві та Одесі. Дати ще не відомі. Далі «ДахаБраха» поїде у гастрольний тур у Сполучені Штати.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.