В Йорданії відкрилась фотовистака «Діти у війні»

69

В Аммані (Йорданія) відбулося відкриття фотовиставки «Діти у війні», присвячена дітям прифронтових територій України. Проект представлено портретами дітей, які постійно проживають на лінії вогню та фотографіями найбільш постраждалих від бойових дій територій Сходу. Діти – без дитинства. Розбомблені школи, спалені прапори. У кожного героя проекту своя історія.

На заході з урочистою промовою виступили Посол України в Йорданії Сергій Пасько, заступник Почесного консула Республіки Кот-д’Івуар Лана Якуб, президент Міжнародного благодійного фонду «Волонтерська допомога» Євген Рокитський та організатор виставки віце-президент Міжнародного благодійного фонду «Волонтерська допомога» Олена Прокопенко.

kloij3

Художня лялька

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

«Мета виставки: розповісти українцям Йорданії, місцевому населенню та запрошеним гостям про дітей, які проживають на лінії вогню очима очевидців. Наразі  ми плануємо організувати виставки в Посольствах України в різних країнах – Ізраїль, Литва, Греція, Німеччина, Бельгія. Наступного року плануємо привести виставку до США та Канади», – зазначають організатори фотовиставки «Діти у війні».

Читати за темою: Фестиваль українського кіно в Швеції

На заході були присутні глави дипломатичних місій, акредитовані в Королівстві, представники ділових кіл, місцеві ЗМІ, громадяни Йорданії.

kloij4

На виставці були присутні представники української громади. Українські активісти познайомились з організаторами виставки та обговорили можливості і варіанти співпраці над новою серією фотопроекту. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.