Український тиждень в Сінгапурі: «кулінарна» дипломатія (фоторепортаж)

55

З 1 по 4 листопада Посольство України у Сінгапурі  організувало Тиждень Української Гастрономії у ресторані Atlantic (Tower club). Відомий український шеф-кухар Юрій Ковриженко (львівська ресторація Vintage Nouveau) завітав до Сінгапуру з важливою місією кулінарної дипломатії – створити атмосферу традиційної української гостинності та доброзичливості.uiop18

Він приготував для гостей вишукані українські страви на сучасний лад, а також провів майстер-класи для дружин дипломатичного корпусу, зокрема, по ліпленню вареників з вишнями, який відбувся 2 листопада. «Я пропоную емоції через їжу. Це дуже важливо, щоб страви служили не лише для тамування голоду. Мої гості повинні покинути ресторан з тими ж почуттями, з якими вони залишають театр», – говорить Юрій Ковриженко.

Читайте за темою: Українці у Сінгапурі відзначили подвійне свято: День Незалежності України та Перший ювілей Українського клубу (Фото)

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

Сукня довга пряма “Геометрія”

uiop17 uiop19 uiop20 uiop21

А 4 листопада відбулася гала-вечеря, на якій виступив український скрипаль Олександр Корнєєв у міжнародному центрі мистецтв Esplanade – Theatres on the Bay. У дуеті з видатним сінгапурським піаністом Lin Xiumin скрипаль виконав твори композиторів 19 сторіччя.

Читайте за темою: Українці Сінгапура: це – місто для людей

uiop22 uiop23

«Вітаємо Олександра Корнєєва з першим сольним концертом у Сінгапурі! Зал закохався в #молодогоскрипаля. Пишаємося тобою!», – написав на своїй Facebook-сторінці Надзвичайний та Повноважний Посол України в Сінгапурі Дмитро Сенік. GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.