Global Ukraine

Український листопад у Токіо

17

На українську громаду в Японії чекає напрочуд насичений подіями листопад. 20 листопада відбудеться щорічний український фестиваль «День України», який цього року має назву «З Україною в серці».

В рамках фестивалю відбудуться численні виставки, майстер-класи та презентації українських об’єднань в Японії.

У програмі запланований концерт за участі як українців, які проживають в Японії, так і українських гостей, які прибудуть з України. Зі струн молодих скрипалів Іллі Бондаренка та Тетяни Жмендак «Two Violins» та фортепіанного супроводу Наталі Лебедєвої прозвучать твори програми «Бах у джазі». Своїм виконанням музиканти хочуть відкрити твори мистецтва Пінзеля для всього світу.

Читайте за темою: Народна дипломатія в Японії: інтерв’ю з Павлом Котенком

Вихованці української школи в м. Токіо запалять весь зал активними танцями та театральними постановками. Українські народні та сучасні хореографічні композиції, народні пісні прозвучать у виконанні професійних та аматорських виконавців з Токіо.

Цього року до організації заходу долучилось Посольство України в Японії, сприявши проведенню заходу у концертній залі громадського центру одного з центральних районів Токіо Мінато-ку.

Читайте за темою: Японія на $5 млн закупить медобладнання для України

Також у листопаді відбудеться важлива подія у житті громади Української Православної церкви Київського патріархату (St. Jude Ukrainian Orthodox Mission) – перший візит ієрарха з України, Архієпископа Євстратія (Зорі). У середу 23 листопада о 9.30 відбудеться Ієрархічна Божественна Літургія.

До 83-ої річниці пам’яті жертв Голодомору в Україні на прохання Посла України в Японії Ігоря Харченка 23 листопада о 17.00 відбудеться поминальна служба. Молитви прочитають представники християнського (католицьке, протестантське, православне), єврейського та мусульманського духівництва. Запрошуються представники усіх віросповідань.  GU

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.