Українська громада Гонконгу організовує показ фільму Олега Сенцова

59

24 листопада українці в Гонконгу (спільнота The Ukrainian Society of Hong Kong)  за адресою 50 Lei King Road (Кіноархів Гонконгу) організовують показ фільму «Гамер (Gamer)», режисером якого є Олег Сенцов, що зараз незаконно утримується в Російській Федерації.

Фільм буде показано з англійськими субтитрами. Попередньо квитки можна замовити на films@ukrainian.hk.

Показ цього фільму відбувається в рамках Ukrainian Film Nights  – щомісячного показу українських фільмів в Гонконзі. Цей кінозахід спрямований на популяризацію української культури, ідентичностей, історії та України загалом в Гонконзі.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Це – не перша акція на підтримку Олег Сенцова, яку організовує Українська спільнота Гонконгу. 12 квітня громада уже збиралася переглянути фільми цього українського режисера: «Ріг бика» – короткометражна картина знята Олегом Сенцовим у 2009 році, та «Початок» – трагікомедійний фільм режисера Гліба Панфілова, прем’єра якого відбулася в 1970 році, один із найулюбленіших фільмів українського режисера.

Читайте за темою: Українці Гонконгу підтримують Олега Сенцова: фоторепортаж

«Гамер» (Gаmer) — український повнометражний художній фільм-драма про українського підлітка геймера. Дебютна стрічка режисера Олега Сенцова, що розкриває гострі українські соціальні проблеми, як комп’ютерна залежність та проблема соціальної адаптації, пошук свого призначення і місце у цьому кризовому суспільстві України. Прем’єра відбулася 18 липня 2011 року. Слоган стрічки: «Хтось хоче, а хтось отримує…».

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.