Українець розробив «няню» для догляду за кімнатними рослинами

37

Український винахідник Володимир Малега розробив пристрій, який налаштовує індивідуальну систему поливу для кожної рослини.

Ідея створення пристрою GreeNanny з’явилася у винахідника два роки тому, коли він із дружиною вирішили поїхати на кілька тижнів у відпустку, залишивши свої рослини в квартирі.

Брелок “Тризуб”

Гаррі Поттер і В’язень Азкабану. Велике ілюстроване видання

Футболка

Читайте за темою: Юний український винахідник підкорює світ

Прилад складається з пластикового резервуару об’ємом 3 літри, до якого приєднуються 10 трубок. Для того, щоб налаштувати індивідуальну систему поливу для кожної рослини, потрібно вказати кількість води у мілілітрах та періодичність поливу у днях. GreeNanny контролюватиме рівень води у резервуарі та, враховуючи налаштування, покаже на екрані кількість днів, на яку вистачить рідини.

Для роботи приладу достатньо під’єднати його до джерела електроживлення через USB-кабель, як звичайний мобільний телефон. Зараз кошти на виробництво GreeNanny збирають на сервісі Kickstarter.

Читайте за темою: Сенсаційне відкриття: українець створив пристрій, який оберігає інфраструктуру від землетрусів

«Ми створювали GreeNanny у першу чергу для себе, бо любимо свої кімнатні рослини не менше, ніж подорожі. І не хотіли відмовлятися від жодного зі своїх захоплень. Та особливо приємно, що наш винахід став у пригоді не лише тим, хто часто подорожує, а й усім, хто має вдома рослини та не завжди має час чи можливість за ними доглядати», – розповідає автор проекту Володимир Малега.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.