У Вашингтоні вшанували жертв Голодомору

46

У Вашингтоні (США) відбулася церемонія, присвячена пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. До монумента «Поле пшениці», присвяченому жертвам Голодомору, прийшли 150 людей повідомляє Посольство України у США. Цей монумент було встановлено 7 листопада 2015 року поблизу Columbus Circle.

Захід розпочався спільною молитвою священиків українських церков за Україну, після чого гості поклали до Меморіалу символічні снопки пшениці.

Читайте за темою: У Канаді відкрили мобільну виставку про Голодомор

Сукня довга пряма “Геометрія”

Дерев’яна ROOT сумка “Горизонт”

Футболка

«Рік тому спільними зусиллями американських партнерів, української громади Америки та Української Держави у Вашингтоні відкрився Меморіал, який став черговим доказом того, що жодним лихоліттям, жодним злочинним намірам недругів не здолати наш народ, який прагне правди, свободи, демократії та миру на своїй землі та у своїй державі», – сказав Посол України у США Валерій Чалий.

З вітальним словом також виступили Голова Крайового комітету США з визнання Голодомору геноцидом Михайло Савків та другий Посол США в Україні Вільям Міллер. Захід завершився виступом Київського камерного хору.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.