У Мінську пройшов вечір пам’яті Павла Шеремета

60

Десятки людей зібралися в Мінську ввечері, 28 листопада, щоб вшанувати пам’ять убитого в Києві відомого білоруського журналіста Павла Шеремета. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Ведучий вечора, журналіст Юрій Карманов назвав Павла іронічною, світлою і дуже легкою людиною і попросив згадувати колегу також легко і тепло. За словами Карманова, сьогодні складно усвідомити, скільки всього встиг зробити Павло Шеремет за свою кар’єру. У 2005 році він створив сайт «Білоруський партизан». Крім того, він багато зустрічався зі студентами – майбутніми журналістами, писав для них навчальні посібники.

Читайте за темою:  Французька журналістка закликає звільнити Романа Сущенка

Серія скульптур «Дерево Життя»

Набір намисто і сережки темносинього кольору

Сукня довга пряма “Геометрія”

Мати журанілста Людмила Станіславівна зазначила, що її син «прожив це коротке життя дуже яскраво, дуже світло». Журналістка Світлана Калінкіна, яка разом з Павлом написала книгу про беззмінного керівника Білорусі «Випадковий президент», звернула увагу, що Шеремет особисто організовував приїзди в Білорусь незалежних російських журналістів під час найважливіших електоральних кампаній. З теплими спогадами про Павла Шеремета виступили колишній і нинішній керівники Білоруської асоціації журналістів Жанна Литвина і Андрій Бастунець, режисер Леонід Міндлін, дружина викраденого 2000 року колеги Шеремета оператора ОРТ Дмитра Завадського і багато інших.

Читайте за темою:  «Україна у війні» – нова книга австрійської журналістки Ютти Зоммербауер

Побачили присутні і архівні записи інтерв’ю з самим журналістом. Кілька композицій пам’яті загиблого журналіста присвятив лідер популярної в Білорусі рок-групи «J: Морс» Володимир Пугач.

Вам також може сподобатися

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.